Pluskwy, karaluchy, prusaki

Karaluchy, prusaki i pluskwy prowadzą nocny tryb życia i niestety są to bardzo uciążliwe szkodniki.

usuwanie pluskiew wejherowo

Pluskwy żywią się krwią zwierząt ciepłokrwistych, w tym człowieka. Owady te żyją w środowisku ludzkim, możemy spotkać je w spojeniach łóżek, tapczanów, materacach, w szczelinach ścian, zasłonach i żaluzjach. Często jedyną oznaką na ich obecność w domu są swędzące zaczerwienienia na skórze, które powstają w wyniku ugryzienia.
Pluskwy zwalczamy różnymi sposobami takimi jak wysoka temperatura, para wodna, środki chemiczne czy zamgławianie.

Karaczany do których zaliczają się karaluchy i prusaki to wszystkożerne szkodniki, zjadają ziemniaki, owoce, pieczywo itp. Bytują w zakamarkach, gdzie gromadzą się okruchy żywności, nasz naskórek, karmią się ludzkim potem, odchodami. Są groźne dla człowieka ponieważ są nosicielami zarazków między innymi gruźlicy czy tufusu.

Są to owady, które bardzo szybko nabywają odporność na stosowane środki domowe. Dlatego aby się ich skutecznie pozbyć  używamy tylko skutecznych i sprawdzonych metod takich jak: żelowanie, opryskiwanie, zamgławianie.

usuwanie prusaków wejherowo

CENY USUWANIA PLUSKIEW, KARACZANÓW I INNYCH SZKODNIKÓW USTALAMY INDYWIDUALNIE
TEL. 792 393 880

dezynfekcja wejherowo

NASZE USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE PONIŻSZYCH MIEJSCOWOŚCI I ICH OKOLIC:

Wejherowo, Puck, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Jastarnia, Jurata, Chałupy, Kuźnica, Hel, Chłapowo, Rozewie, Dębki, Kosakowo, Krokowa, Mosty, Żarnowiec, Gniewino, Luzino, Łęczyce, Lębork, Łebcz, Bolszewo, Łeba,  Mechelinki, Rewa, Gdynia, Rumia, Reda,  Szemud, Białogóra, Choczewo