Odkomarzanie

Odkomarzanie to zabezpieczenie terenu przed natrętnymi i groźnymi owadami takimi jak komary, muchy, meszki, pająki i kleszcze. Są to wyjątkowo uciążliwe owady, które  mogą skutecznie zniechęcić do odpoczynku na świeżym powietrzu, czy to w przydomowym ogródku, czy np. na polu kempingowym.

odkomarzanie wejherowo
Zabiegi te  wykonuje się przy zastosowaniu specjalistycznych urządzeń, metod i odpowiednich środków:
 
  • Odkomarzanie za pomocą opryskiwacza – zabieg ten przy użyciu profesjonalnych środków w zależności od pogody starcza na około miesiąc czasu. Likwiduje komary, muchy, kleszcze, meszki itp.
    Odkomarzanie Wejherowo Władysławowo
  • Odkomarzanie za pomocą zamgławiacza – polega na wytworzeniu drobnej mgły środka zwalczającego owady, która naniesiona na powierzchnię, wnika w najdrobniejsze nawet szczeliny i zakamarki, zabijając nawet dorosłe komary. Rozpylony podczas zabiegu odkomarzania środek chemiczny pokrywa roślinność ogrodu, krzewy które są miejscem bytowania komarów,meszek i kleszczy. Działanie zabiegu utrzymuje się w zależności od pogody ok. 3-4 tygodnie.


Planujesz imprezę na świeżym powietrzu, grilla z rodziną, bądź planujesz urlop na działce czy polu kempingowym i chcesz spędzić ten czas bez natarczywego brzęczenia i odpędzania się od komarów ?

ZADZWOŃ SZYBCIEJ DO NAS – pomożemy i zagwarantujemy Ci komfort wypoczynku !

TEL. 792 393 880


dezynfekcja wejherowo

NASZE USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE PONIŻSZYCH MIEJSCOWOŚCI I ICH OKOLIC:

Wejherowo, Puck, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Jastarnia, Jurata, Chałupy, Kuźnica, Hel, Chłapowo, Rozewie, Dębki, Kosakowo, Krokowa, Mosty, Żarnowiec, Gniewino, Luzino, Łęczyce, Lębork, Łebcz, Bolszewo, Łeba,  Mechelinki, Rewa, Gdynia, Rumia, Reda,  Szemud, Białogóra, Choczewo