Muchy, mole, pchły

likwidowanie muchMuchy to owady, które występują masowo a ich obecność wzmożona jest zwłaszcza w okresie letnim. Skupiają się na ciepłych i nasłonecznionych powierzchniach, a także na produktach żywnościowych, które zanieczyszczają swoimi odchodami.

likwidowanie much

Mole to niestety częsty problem z którym musimy zmierzyć się w naszych domach.
Owady te lęgną się zwłaszcza w szafach, w których schowaliśmy na okres lata nasze zimowe ciężkie ubrania, mogą nam uszkodzić ulubione swetry czy wełniane płaszcze.
Często zagnieżdżają się także w produktach spożywczych, uszkadzając je i powodując straty, żerują w starych książkach.

likwidowanie muchPchły to insekty, trudne do wytępienia, atakują zarówno zwierzęta jak i ludzi, a ich ugryzienia powodują swędzenia, a u niektórych mogą wywołać reakcje alergiczne. Do ich zwalczania stosuje się specjalistyczne środki owadobójcze. W walce z pchłami ważne jest zarówno ich usunięcie jak i odpowiednia profilaktyka.

W sklepach nie brakuje ogólnodostępnych środków, które mają zwalczyć te insekty, jednak są one często niewystarczające. Owady te bardzo szybko się rozmnażają dlatego tylko profesjonalne zabiegi mogą pomóc w ich trwałym zlikwidowaniu. W walce z nimi stosujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości owadobójcze preparaty które posiadają niezbędne atesty a także specjalne lepy i lampy.


Współpracujemy z bardzo dużą ilością hoteli, pensjonatów, kempingów w Chałupach, Władysławowie, Chłapowie, Jastrzębiej Górze, Dębkach itp., gdzie zabezpieczamy obiekty głównie przed muchami, komarami i pająkami. Dzięki bardzo dużej skuteczności ciągle powiększa się nam grono zadowolonych klientów, co przekłada się także na pozyskiwanie nowych osób, które korzystają z naszych usług.

CENY USŁUG DEZYNSEKCJI USTALAMY INDYWIDUALNIE
TEL. 797 393 880

dezynfekcja wejherowo

NASZE USŁUGI ŚWIADCZYMY NA TERENIE PONIŻSZYCH MIEJSCOWOŚCI I ICH OKOLIC:

Wejherowo, Puck, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Jastarnia, Jurata, Chałupy, Kuźnica, Hel, Chłapowo, Rozewie, Dębki, Kosakowo, Krokowa, Mosty, Żarnowiec, Gniewino, Luzino, Łęczyce, Lębork, Łebcz, Bolszewo, Łeba,  Mechelinki, Rewa, Gdynia, Rumia, Reda,  Szemud, Białogóra, Choczewo